Twilio (7.x-1.5) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Edit
az: Dəyiş

en: Number
az: Rəqəm

en: Message
az: Mesaj

en: Required
az: Tələb olunur

en: Name
az: Ad

en: User
az: İstifadəçi

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Optional
az: Ehtiyacsız
