Twilio (7.x-1.5) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Number
eu: Zenbakia

en: Message
eu: Mezua

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Name
eu: Izena

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Are you sure you want to delete %title?
eu: %title ezabatzera zoaz. Ziur al zaude?

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Optional
eu: Aukerazkoa

en: %title has been deleted.
eu: %title ezabatu da.
