Twilio (7.x-1.5) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Phone Number
ga: Fón

en: Phone number
ga: Fón
