Twilio (7.x-1.5) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Edit
jv: Sunting

en: Number
jv: Angka

en: Message
jv: Pesen

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Name
jv: Jeneng

en: User
jv: Panganggo

en: Are you sure you want to delete %title?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak %title?

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Optional
jv: Ora kudu
