Twilio (7.x-1.5) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Edit
lv: Labot

en: Number
lv: Skaitlis

en: Message
lv: Ziņojums

en: Required
lv: Obligāts

en: Name
lv: Nosaukums

en: User
lv: Lietotājs

en: Are you sure you want to delete %title?
lv: Vai tiešām dzēst %title?

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: %title has been deleted.
lv: Ieraksts '%title' izdzēsts.

en: Country code
lv: Valsts kods
