Twilio (7.x-1.5) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Edit
oc: Modificar

en: Number
oc: Nombre

en: Message
oc: Messatge

en: Required
oc: Requesit

en: Name
oc: Nom

en: User
oc: Utilizaire

en: Are you sure you want to delete %title?
oc: Sètz segur que volètz suprimir %title ?

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Optional
oc: Facultatiu

en: %title has been deleted.
oc: %title es estat suprimit.

en: Country code
oc: Còdi del pa​ís
