Twilio (7.x-1.5) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Disabled
pt: Desativado

en: Edit
pt: Editar

en: Number
pt: Número

en: Message
pt: Mensagem

en: Required
pt: Obrigatório

en: Name
pt: Nome

en: User
pt: Utilizador

en: Are you sure you want to delete %title?
pt: Tem a certeza que pretende eliminar %title?

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Optional
pt: Opcional
