Twilio (7.x-1.5) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Number
sv: Tal

en: Message
sv: Meddelande

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Name
sv: Namn

en: User
sv: Användare

en: Are you sure you want to delete %title?
sv: Är du säker på att du vill radera %title?

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Optional
sv: Valfritt

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: %title has been deleted.
sv: %title har tagits bort.

en: Country code
sv: Landskod
