Twilio (7.x-1.6) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Name
dz: མིང་།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Are you sure you want to delete %title?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ %title བཏོན་གཏང་ནི་འདི་ངེས་ཏིག་ཨིན་ན?

en: Not installed
dz: གཞི་བཙུག་མ་འབད་བས་

en: Optional
dz: གདམ་ཁ་ཅན།

en: %title has been deleted.
dz: %title བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།
