Twilio (7.x-1.6) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Message
gu: સંદેશ

en: Required
gu: જરૂરી

en: Name
gu: નામ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: Optional
gu: વૈકલ્પિક
