Twilio (7.x-1.6) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Edit
id: Sunting

en: Number
id: Angka

en: Message
id: Pesan

en: Required
id: Wajib

en: Name
id: Nama

en: User
id: Pengguna

en: Are you sure you want to delete %title?
id: Anda yakin ingin menghapus %title?

en: Not installed
id: Tidak terpasang

en: Optional
id: Pilihan

en: Phone number
id: Nomor telepon

en: %title has been deleted.
id: %title telah dihapus.
