Twilio (7.x-1.6) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Disabled
it: Disattivato

en: Edit
it: Modifica

en: Number
it: Numero

en: Message
it: Messaggio

en: Required
it: Obbligatorio

en: Name
it: Nome

en: User
it: Utente

en: Are you sure you want to delete %title?
it: Si vuole davvero eliminare %title?

en: Not installed
it: Non installato

en: Optional
it: Opzionale

en: Phone number
it: Telefono

en: %title has been deleted.
it: %title è stato eliminato.

en: Country code
it: Prefisso internazionale
