Twilio (7.x-1.6) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Number
kk: Саны

en: Message
kk: Хабарлама

en: Required
kk: Қажетті

en: Name
kk: Аты

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Are you sure you want to delete %title?
kk: Сіз %title жойғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: Not installed
kk: Орнатылмаған

en: Optional
kk: Міндетті емес
