Twilio (7.x-1.6) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Number
mr: अंक

en: Message
mr: संदेश

en: Required
mr: आवश्यक

en: Name
mr: नाव

en: User
mr: सदस्य

en: Are you sure you want to delete %title?
mr: तुम्हाला खात्री आहे का हे %title मिटवायचा आहे ?

en: Optional
mr: पर्यायी
