Twilio (7.x-1.6) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Message
th: ข้อความ

en: Required
th: จำเป็น

en: Are you sure you want to delete %title?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการลบ %title?

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Optional
th: ไม่จำเป็น

en: Phone Number
th: หมายเลขโทรศัพท์
