Twilio (7.x-1.7) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Number
bs: Broj

en: Message
bs: Poruka

en: Required
bs: Obavezno

en: Name
bs: Ime

en: User
bs: Korisnik

en: Are you sure you want to delete %title?
bs: Jeste li sigurni da želite obrisati %title?

en: Not installed
bs: Nije instalirano

en: Optional
bs: Opcionalno
