Twilio (7.x-1.7) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Number
el: Αριθμός

en: Message
el: Μήνυμα

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Name
el: Όνομα

en: User
el: Χρήστης

en: Are you sure you want to delete %title?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε το %title;

en: Media
el: Μέσα

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Optional
el: Προαιρετικό

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: %title has been deleted.
el: Το %title διαγράφηκε.

en: Country code
el: Κωδικός χώρας
