Twilio (7.x-1.7) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Edit
gl: Editar

en: Number
gl: Número

en: Message
gl: Mensaxe

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Name
gl: Nome

en: User
gl: Usuario/a

en: Are you sure you want to delete %title?
gl: Está seguro de querer eliminar %title?

en: Media
gl: Medios

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Optional
gl: Opcional

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: %title has been deleted.
gl: Borrouse %title.

en: Country code
gl: Código de país
