Twilio (7.x-1.7) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Required
ne: आवश्यक

en: Name
ne: नाम

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Are you sure you want to delete %title?
ne: के तपाई साचिकै %title हटाउन चाहनुहुन्छ?

en: Media
ne: मिडिया

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Optional
ne: ऐच्छिक
