Twilio (7.x-1.7) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Number
pl: Liczba

en: Message
pl: Wiadomość

en: Required
pl: Wymagane

en: Name
pl: Nazwa

en: User
pl: Użytkownik

en: Are you sure you want to delete %title?
pl: Czy na pewno usunąć %title?

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: %title has been deleted.
pl: %title został usunięty.

en: Country code
pl: Kod kraju

en: Confirm number
pl: Potwierdź numer

en: Show mobile fields during user registration
pl: Pokaż pola nr. telefonu podczas rejestracji użytkownika

en: Specify if the site should collect mobile information during registration.
pl: Określ, czy strona powinna zbierać informacje dla kontaktu SMS podczas rejestracji.

en: Mobile phone number
pl: Numer telefonu komórkowego
