Twilio (7.x-1.7) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Number
si: අංකය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
