Twilio (7.x-1.7) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Number
sl: Številka

en: Message
sl: Sporočilo

en: Required
sl: Obvezno

en: Name
sl: Ime

en: User
sl: Uporabnik

en: Are you sure you want to delete %title?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati %title?

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Optional
sl: Neobvezno
