Twilio (7.x-1.8) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Edit
ar: تحرير

en: Number
ar: رقم

en: Message
ar: الرسالة

en: Required
ar: ضروري

en: Name
ar: الاسم

en: User
ar: المستخدم

en: Are you sure you want to delete %title?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف %title؟

en: Media
ar: ميديا

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Optional
ar: اختياري

en: %title has been deleted.
ar: تم حذف %title.
