Twilio (7.x-1.8) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Edit
ast: Editar

en: Number
ast: Númberu

en: Message
ast: Mensax

en: Required
ast: Requeríu

en: Name
ast: Nome

en: User
ast: Usuariu

en: Are you sure you want to delete %title?
ast: ¿De xuru que quies desaniciar %title?

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Optional
ast: Opcional
