Twilio (7.x-1.8) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Required
eo: Bezonata

en: Name
eo: Nomo

en: User
eo: Uzanto

en: Are you sure you want to delete %title?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi %title?

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: Optional
eo: Nedeviga

en: %title has been deleted.
eo: %title estas forigita.
