Twilio (7.x-1.8) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: توضیحات

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: Number
fa: عدد

en: Message
fa: پیام

en: Required
fa: اجباری

en: Name
fa: نام

en: User
fa: کاربر

en: Are you sure you want to delete %title?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید %title را حذف کنید؟

en: Media
fa: رسانه

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Optional
fa: اختیاری

en: Phone Number
fa: شماره تلفن

en: Phone number
fa: شماره تلفن

en: %title has been deleted.
fa: %title حذف شد.

en: Country code
fa: کد کشور
