Twilio (7.x-1.8) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Number
hr: Broj

en: Message
hr: Poruka

en: Required
hr: Nužno

en: Name
hr: Naziv

en: User
hr: Korisnik

en: Are you sure you want to delete %title?
hr: Želite li zbilja ukloniti %title?

en: Media
hr: Mediji

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Optional
hr: Prouvoljno
