Twilio (7.x-1.8) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Edit
ja: 編集

en: Number
ja: 数値

en: Message
ja: メッセージ

en: Required
ja: 必須

en: Name
ja: 名前

en: User
ja: ユーザー

en: Are you sure you want to delete %title?
ja: 本当に、%title を削除してもよろしいですか？

en: Media
ja: メディア

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Optional
ja: 任意

en: Phone number
ja: 電話番号

en: %title has been deleted.
ja: %title は削除されました。

en: Country code
ja: 国コード

en: Mobile phone number
ja: 携帯電話番号

en: Country codes
ja: 国コード
