Twilio (7.x-1.8) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Number
ka: რიცხვი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Name
ka: სახელი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Are you sure you want to delete %title?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ %title-ის წაშლა?

en: Media
ka: მედია

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული
