Twilio (7.x-1.8) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Number
my: နံပါတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Name
my: အမည်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Optional
my: ရွေးချယ်နိုင်သည်။
