Twilio (7.x-1.8) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: Number
te: సంఖ్య

en: Message
te: సందేశం

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Name
te: పేరు

en: User
te: వాడుకరి

en: Optional
te: ఐచ్చికం
