Twilio (7.x-1.8) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Edit
vi: Sửa

en: Number
vi: Số

en: Message
vi: Thông điệp

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Name
vi: Tên

en: User
vi: Người dùng

en: Are you sure you want to delete %title?
vi: Bạn có chắc chắn muốn xóa %title?

en: Media
vi: Phương tiện

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: Optional
vi: Tùy chọn

en: Phone Number
vi: Số điện thoại

en: Phone number
vi: Số điện thoại

en: %title has been deleted.
vi: %title đã được xóa.
