Twilio (7.x-1.9) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Number
be: Нумар

en: Message
be: Паведамленне

en: Required
be: Абавязкова

en: Name
be: Імя

en: User
be: Карыстальнік

en: Are you sure you want to delete %title?
be: Вы насамрэч жадаеце выдаліць %title?

en: Media
be: Мультымедыя

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Optional
be: Неабавязковы

en: %title has been deleted.
be: Матэрыял %title выдалены.
