Twilio (7.x-1.9) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Number
cs: Číslo

en: Message
cs: Zpráva

en: Required
cs: Povinné

en: Name
cs: Jméno

en: User
cs: Uživatel

en: Are you sure you want to delete %title?
cs: Určitě odstranit %title?

en: Media
cs: Média

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Optional
cs: Nepovinné

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: %title has been deleted.
cs: Uzel %title byl smazán.

en: Country code
cs: Kód země
