Twilio (7.x-1.9) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Number
hy: Թիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Name
hy: Անուն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Are you sure you want to delete %title?
hy: Դուք համոզված ե՞ք, որ ցանկանում եք ջնջել %title:

en: Media
hy: Մեդիա

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ
