Twilio (7.x-1.9) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Number
ml: അക്കം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം

en: Name
ml: പേര്

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
