Twilio (7.x-1.9) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Number
os: Нымæц

en: Message
os: Хъусинаг

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Name
os: Ном
