Twilio (7.x-1.9) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Optional
pa: ਚੋਣਵਾਂ
