Twilio (7.x-1.9) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Number
ug: سان

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Media
ug: مېدىيا

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: Optional
ug: ئىختىيارىي
