Twilio (7.x-1.9) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: Number
ur: نمبر

en: Message
ur: پیغام

en: Required
ur: درکار

en: Name
ur: نام

en: User
ur: صارف

en: Optional
ur: اختیاری

en: %title has been deleted.
ur: %title خارج کر دیا گیا ہے۔
