Twilio (7.x-1.6) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Name
bo: མིང

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Are you sure you want to delete %title?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་%title་སུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Optional
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པ
