Twilio (7.x-1.10) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Number
lt: Skaičius

en: Message
lt: Žinutė

en: Required
lt: Privalomas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: User
lt: Narys

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: %title has been deleted.
lt: %title papašalintas.

en: Country code
lt: Šalies kodas

en: Confirm number
lt: Patvirtinti numerį

en: Confirmation code
lt: Patvirtinimo kodas

en: Delete & start over
lt: Pašalinti ir pradėti iš pradžių

en: The confirmation code is invalid.
lt: Klaidingas patvirtinimo kodas.

en: Your mobile information has been removed
lt: Jūsų mob. telefono informacija pašalinta
