Twilio (7.x-1.10) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Number
nl: Getal

en: Message
nl: Bericht

en: Required
nl: Verplicht

en: Name
nl: Naam

en: User
nl: Gebruiker

en: Are you sure you want to delete %title?
nl: Weet u zeker dat u %title wilt verwijderen?

en: Send SMS
nl: SMS versturen

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Optional
nl: Optioneel

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: %title has been deleted.
nl: %title is verwijderd.

en: Country code
nl: Landcode

en: Mobile phone number
nl: Mobiel telefoonnummer

en: Country codes
nl: Landcodes
