Twilio (7.x-1.7) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Edit
sr: Измени

en: Number
sr: Број

en: Message
sr: Порука

en: Name
sr: Име

en: User
sr: Корисник
