Twilio SMS Poll (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: ID
am: አይዲ
