Twilio SMS Poll (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Actions
cs: Akce

en: Save
cs: Uložit

en: Options
cs: Možnosti

en: Deleted
cs: Smazáno

en: Create new
cs: Vytvořit nové

en: Poll title
cs: Název ankety
