Twilio SMS Poll (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Actions
da: Handlinger

en: Save
da: Gem

en: Options
da: Valg

en: Deleted
da: Slettet

en: Create new
da: Opret ny

en: Add more
da: Tilføj mere

en: Poll title
da: Titel på afstemning
