Twilio SMS Poll (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Options
el: Επιλογές

en: Deleted
el: Διαγραμμένο
