Twilio SMS Poll (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Actions
eo: Agoj

en: Save
eo: Konservu

en: ID
eo: Identigilo

en: Deleted
eo: Forigita
