Twilio SMS Poll (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Actions
he: פעולות

en: Save
he: שמירה

en: Options
he: אפשרויות

en: Deleted
he: נמחק

en: SMS
he: מסרון

en: Poll title
he: כותרת הסקר
